Про нас

 

  • КОД ЄДРПОУ: 02003698
  • ЛІЦЕНЗІЯ НА МЕДИЧНУ ПРАКТИКУ, РЕЄСТРАЦІЙНЕ ДОСЬЄ ВІД: 28.09. 2018р. №14/2809-M (НАКАЗОМ МОЗ УКРАЇНИ ВІД 11.10.2018 р. №1848)
  • СТАТУТ
  • ДОГОВІР З НСЗУ

Комунальне некомерційне підприємство «Міська поліклініка № 26» Харківської міської ради розміщена в типовій п’ятиповерховій будівлі, введеній в експлуатацію в 1976 році. В даний час обслуговує населення частини Шевченківського району міста Харкова у кількості 71 330 осіб.

Поліклініка має вищу акредитаційну категорію з 2000р., в складі якої понад 75% кадрового складу мають вищу і першу кваліфікаційну категорію, 6 кандидатів медичних наук, 1 заслужений працівник охорони здоров’я.

Очолює КНП «Міська поліклініка № 26» ХМР з 01.12.2005 р. головний лікар Алєксєєв Валерій Іванович. Лікар вищої кваліфікаційної категорії за фахом «Організація і управління охорони здоров’я».

Трудову діяльність Алєксєєв В.І. почав з 1985 року:

  • з 01.08.1985 року по 04.08.1986 року лікар-інтерн за фахом терапія в ЦРЛ Дзержинського району;
  • з 07.08.1986г. по 23.01.1996г. дільничний лікар терапевт терапевтичного відділення № 4;
  • з 24.01.1996г. по 23.01.2000г. завідувач терапевтичним відділенням № 1 поліклініки № 2;
  • з 24.01.2000г. по 31.01.2002г. заступник директора – головного лікаря по медичному обслуговуванню району;
  • з 01.02.2002г. по 30.11.2005г. начальник відділу охорони здоров’я Дзержинської районної ради м. Харкова;
  • з 01.12.2005 р. по теперішній час головний лікар КНП «Міська поліклініка № 26» ХМР.

КНП «Міська поліклініка № 26» ХМР є школою передового досвіду, з 2010р. базою кафедри загальної практики сімейної медицини Харківського національного університету ім. Каразіна, проводяться поліклінічні цикли навчання для лікарів інтернів І та ІІ року навчання, які здобувають освіту в Харківському національному медичному університеті. Поліклініка успішно співпрацює з Харківською районою організацією «Товариство Червоного Хреста України». У поліклініці створюються умови для роботи пункту забору крові, запрошуються донори. Проводяться профілактичні огляди працівників і працівників бюджетних установ (дитячі садки, школи, лікувальні установи, будинок дитини, пологовий будинок, спортивні школи, коледжі та пільговий контингент) з бактеріологічним контролем.

Особлива увага приділяється інвалідам та учасникам ВВВ.

Організовано щорічні медичні огляди з виїздом фахівців по домівках. Всі інваліди були оглянуті протягом року лікарями фахівцями (терапевт, невропатолог, хірург, окуліст, отоларинголог і іншими лікарями фахівцями за показаннями – уролог, ортопед-травматолог, кардіолог, пульмонолог, гастроентеролог), проведені обстеження: флюорографія або рентгенографія грудної клітини, аналіз крові клінічний, на цукор, інші біохімічні дослідження крові, аналіз сечі клінічний, електрокардіограма, УЗД, функціональна діагностика, ендоскопія за показаннями.

Для зручності ветеранів війни в плані забезпечення медикаментами за пільговими рецептами в поліклініці працює філія центральної районної аптеки.

Для зручності населення і на прохання ветеранів війни, в поліклініці обладнаний і функціонує стоматологічний кабінет на 2 робочих місця міської стоматологічної поліклініки № 7.

Налагоджена постійний зв’язок з ветеранськими організаціями (районної, міської), організаціями інвалідів, управлінням соціального захисту населення Шевченківського району, територіальним центром «Турбота».

Налагоджений механізм спрямування у міській ХОСПІС (при необхідності).

Щорічно напередодні свята 9 травня, співробітникам міської поліклініки № 26 ветеранам Великої вітчизняної війни, вручаються продуктові подарунки закуплені профспілковим комітетом.

Співробітники міської поліклініки № 26 беруть активну участь в міських суботниках щорічно, проводиться в поліклініці конкурс на кращу медичну сестру, брали участь в міському конкурсі медичних сестер, проводиться виставка робіт співробітників в актовому залі поліклініки, створені своїми руками. Співробітник хірургічного відділення Абрамов С.А. посів перше місце на конкурсі образотворчого мистецтва «Їх друге покликання» в номінації «ЖИВОПИС».

Для оздоровлення співробітників та їх дітей активну участь приймає адміністрація і профспілкова організація поліклініки. Для дітей співробітників виділяються путівки в дитячі оздоровчі табори, закуповуються новорічні подарунки. Були організовані поїздки до Полтави, в м.Запоріжжя та в м. Слов’яногірськ.

До дня 8 Березня і до дня медичного працівника співробітників поліклініки за сумлінну працю нагороджували Почесними грамотами та подяками.

З 01.01.2012р. медичним працівникам виплачується допомога на оздоровлення.

Почесний статус провідного лікувально-профілактичного закладу Шевченківського району та Харкова, високі рейтингові місця в міській сфері охорони здоров’я, численні нагороди, а найголовніше – добрі відгуки і слова подяки пацієнтів, – все це сьогоднішній день поліклініки № 26 та результат роботи її колективу, який налічує понад 300 співробітників – лікарів, медичних сестер, молодшого медичного та адміністративного персоналу.

Свідченням високого рівня кваліфікації, що працюють тут фахівців, є наступні показники: 85 відсотків лікарів і 78 відсотків середнього медичного персоналу має вищу і першу кваліфікаційні категорії, в поліклініці працює 6 кандидатів медичних наук.

Сьогодні КНП «Міська поліклініка № 26» ХМР – це сучасне лікувально-діагностичний заклад на 900 відвідувань в зміну, яка надає медичну допомогу майже 71 тисячі дорослого населення по 29 лікарськими спеціальностями.

Починаючи з 2000 року, поліклініка має вищий рівень акредитації, який неодноразово підтверджувався в наступні роки (зокрема, в 2003, 2007 рр., останній раз в 2016 році).
Останній пілотний проект, місцем проведення якого обрана наша поліклініка – це проект «Електронна реєстратура», що стартував навесні 2016 року. Його результати – поява сучасного колл-центру, створення нового веб-сайту, надання пацієнтам можливості записатися на лікарський прийом і викликати лікаря додому через Інтернет. З’явилося більше комп’ютеризованих робочих місць, створено передумови для відходу від рутинного способу ведення документообігу.

У структуру установи входять дві амбулаторії, які обслуговують 33 ділянки, хірургічне, неврологічне, рентгенологічне відділення, відділення профілактики, відновного лікування та функціональної діагностики, відділення медичної статистики. Працюють клініко-діагностична лабораторія, кабінети «вузьких» спеціалістів: онколога, кардіолога, ендокринолога, інфекціоніста, проктолога, уролога, ревматолога, психотерапевта, гастроентеролога, травматолога, пульмонолога, онколога, голкорефлексотерапевт, медична комісія по обстеженню робітніків за їх ініціатівою, жіночий і чоловічий оглядові кабінети.

Працює – 275 чол.: лікарів – 80 чол., із них мають: вищу кваліфікаційну  категорію – 48 чол., 1 кат.- 16 чол. ІІ кат.-8 чол., середніх медичних працівників – 112 чол., із них мають: вищу кваліфікаційну  категорію – 78 чол., 1 кат. – 12 чол., молодших медичних працівників – 36 чол.; адміністративно-господарський персонал – 47 чол.

Понад 75% кадрового складу мають вищу і першу кваліфікаційну категорію, 6 кандидатів медичних наук, 1 заслужений працівник охорони здоров’я.

Також працює цілодобовий травматологічний пункт, який забезпечує обслуговування жителів двох районів: Київського і Шевченківського. Комісія по проведенню медоглядів для отримання дозволу (Ліцензії) на обєкт дозвільної системи та комісія по проведенню медоглядів відносно придатності керування транспортними засобами.

За останні роки, незважаючи на недостатнє фінансування, продовжує вдосконалюватися матеріально-технічна база поліклініки. Поповнюється перелік сучасних видів діагностичного та лікувального обладнання, що дозволяє піднімати рівень надання медичної допомоги, робить її більш ефективною. Завдяки цілеспрямованості медичних працівників, які працюють з великою віддачею, впроваджуються нові ефективні методи лікування і профілактики різних захворювань.

КНП «Міська поліклініка № 26» ХМР заслужено є визнаним зразком амбулаторно-поліклінічної медустанови у всеукраїнському масштабі, як за зовнішнім виглядом, так і по організації та змісту роботи, що в ній проводиться.