тут появится виджет

Офтальмологічний кабінет

Офтальмологічний кабінет знаходиться на 4-му поверсі КНП «Міська поліклініка № 26» ХМР.

Прийом ведуть кваліфіковані лікарі: Кривич Тетяна Миколаївна, лікар вищої категорії,

Рябов Олег Михайлович, лікар вищої категорії,

Лавренко Валентина Олексіївна, медична сестра вищої категорії.

Перша допомога

Часом зір людини може порушитися не лише від травм або тривалого перебування за комп’ютером, а просто від того, що щось потрапило в око. Що робити? Відповідь очевидна – вилучити, оскільки навіть дрібна нешкідлива піщинка, смітинка або комаха можуть стати причиною не тільки сильних больових відчуттів, а й часткового порушення зору. При попаданні в око стороннього тіла, його ні в якому разі не можна терти, так як це викличе запалення очей, і тільки посилить пошкодження тканин. Необхідно негайно звернутися за допомогою до фахівця.

Перевірка зору

Погіршення зору відбувається поступово, тому дуже часто людина навіть не помічає, коли саме це почало відбуватися. Адже саме на перших етапах погіршення є можливість щось виправити: менше проводити часу за комп’ютером, є корисні для зору продукти, і так далі. Тому періодично зір необхідно перевіряти, особливо, якщо ви вже помітили, що стали бачити гірше.

Підбір окулярів для зору

Окуляри як і раніше залишаються найпоширенішим засобом боротьби з поганим зором. Вони прості у використанні і доступні за вартістю. Але щоб окуляри приносили користь, необхідно підібрати їх правильно. Невідповідні окуляри можуть завдати значної шкоди здоров’ю очей і послабити зір. Носіння неправильних, неякісних окулярів викликає процес звикання, організм людини намагається компенсувати оптичні спотворення і зір погіршується ще більше. Купуйте окуляри тільки після обстеження лікаря та підбору окулярів. Оправа окулярів повинна бути зручна навіть при тривалому носінні. Вибрати окуляри, які відповідають вашому рецепту допоможе фахівець в оптиці. У нашому кабінеті досвідчений фахівець підбере Вам окуляри для зору строго за Вашими індивідуальними особливостями, з урахуванням усіх нюансів.

Обстеження переднього відрізка очей (біомікроскопія)

Офтальмологічний кабінет має сучасне обладнання. У його склад входить щілинна лампа, для огляду переднього і заднього відрізка очей, прямий офтальмоскоп, призначений для огляду очного дна. Біомікроскопія – метод дослідження оптичних середовищ і тканин ока з використанням щілинної лампи – діагностичного інструменту з сильним мікроскопом і вузьким променем світла. При дослідженні промені світла направляються на око і всередину його. Лампа дозволяє отримати особливе зображення рогівки, внутрішньої камери ока, хришталика і склоподібного тіла. Лікар проведе ретельне обстеження, в тому числі тест на дегенерацію рогівки, присутність в ній сторонніх часток, запалення внутрішньої камери ока, на катаракту, пухлини або порушення кровоносних судин в райдужці. Під час обстеження стану очей з середини лампа допомагає виключити сотні варіантів порушень і поставити точний діагноз.

Обстеження і виявлення глаукоми

Виявлення глаукоми на ранніх стадіях може істотно полегшити процес лікування і вберегти від втрати зору. Для обстеження при глаукомі необхідно виміряти внутрішньоочний тиск, обстежити очне дно, диск зорового нерва, і перевірити поля зору. За результатами проведеної діагностики лікар зможе призначити найбільш відповідний для пацієнта метод лікування захворювання глаукома, при необхідності, своєчасно направити в стаціонар.

Обстеження та лікування демодекозу

Демодекоз – ураження гладкої шкіри і волосся мікроскопічним кліщем роду «демодекс». Демодекоз є хронічне інфекційне захворювання з сезонними загостреннями. Лікування демодекозу завжди носить комплексний характер. Постановку діагнозу проводять на основі характерних для даної патології скарг пацієнта, наявності симптомів захворювання, а так само на основі аналізу матеріалу, який беруть з вій. Якщо результати аналізів підтверджують наявність демодекозу, пацієнтові призначають специфічне комплексне лікування. При хронічних і гострих захворюваннях очей проводиться судинна і протизапальна терапія в умовах денного стаціонару, а також парабульбарні ін’єкції.