тут появится виджет

Відділення медичної статистики

Основними завданнями відділення медичної статистики КНП «Міська поліклініка № 26» ХМР є організація роботи по отриманню достовірних статистичних даних з усіх структурних підрозділів поліклініки, проведення аналізу кількісних і якісних показників їх діяльності із застосуванням автоматизованої обробки наданих статистичних форм звітності.

Відділення функціонує з часу відкриття поліклініки, успішно виконуючи поставлені перед ним завдання. Була  впроваджена комп’ютерна обробка медичної інформації. На різних етапах робота співробітників відділення наповнювалася новим змістом, удосконалювалися її форми і методи, реалізовувалися нові підходи.

Був введений статистичний талон обліку відвідування пацієнтом лікаря. У талоні відображена інформація про проходження пацієнтом щорічної диспансеризації, відомості про флюорографії та рентгенографії, його повному обстеженні, вказується вид контингенту, наявність інвалідності, поставлені діагнози.

Крім того, було передбачено створення і роздруківка різних звітів на основі напрацьованої бази даних. У практиці роботи поліклініки використовується програма «Медстат» (вона є доповненням до основної програми і призначена для введення і контролю синхронності всіх статистичних даних). У доповненні до цього використовується програма FLUVAC-D, яка дозволяє вести облік проведення флюорографічних досліджень, вакцинацій та аналізів мокротиння.

Відділення медичної статистики розташоване на 4-му поверсі поліклініки.

В даний час відділ має сучасну комп’ютерну техніку, створена локальна мережа, що робить можливим проводити одночасну роботу групі операторів з використанням єдиної бази даних.